bari
31 اردیبهشت 1402 - 16:18

رسانه ها و روابط عمومی دستگاه های اجرایی نقشه دشمن را خنثی کنند

شیراز- رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور گفت: روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی و رسانه‌ها سیاه نمایی دشمن در جامعه را خنثی کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، افشار دارابی ظهر یکشنبه در همایش روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی در شیراز بیان کرد: دشمن در تلاش است تا با ارائه اخبار تا امید کننده امید را در جامعه از بین ببرد اما رسانه‌ها و روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی نباید اجازه دهند این نقشه در جامعه اجرایی شود.

وی افزود: با پیشرفت تکنولوژی پدیده جدیدی با عنوان روابط عمومی الکترونیک مطرح شده و می‌توان با استفاده از این ظرفیت جایگاه روابط عمومی را در جامعه توسعه داد.

دارابی ادامه داد: نمی‌توان انتظار داشت با روش‌های گذشته در جامعه اثرگذار بود از این رو باید با استفاده از شرایط نوین نسبت به اطلاع رسانی در جامعه اقدام کرد.

او یادآور شد: با توجه به روند اجتماعی جامعه باید شرایطی برای حضور جوانان در پست‌های مدیریتی فراهم و زمینه جذب جوانان در فعالیت‌های اداری را محیا کرد.

دارابی تاکید کرد: نقشه راه انتخابات در چارچوب فرمایشات رهبر معظم انقلاب بر اساس چهار مؤلفه «مشارکت»، «امنیت»، «رقابت» و «سلامت» است و باید روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی در این بخش فعالیت کنند.

وی افزود: باید از زنجیره‌های ارتباطی نسبت به ارتباط جامعه مخاطب با دستگاه مطبوعه اقدام کرد زیرا دیگر نمی‌توان با روش‌های قدیمی نسبت به اطلاع رسانی اقدام کرد.

به اعتقاد وی روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی و رسانه‌ها باید نقشه‌های دشمن برای سیاه نمایی در جامعه را خنثی کنند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1228161