bari
09 بهمن 1401 - 10:41

اجرای 500پروژه محرومیت زدایی در هرمزگان بمناسبت دهه فجر

بسیج سازندگی هرمزگان در راستای پروژه‌های عمرانی و غیرعمرانی در سطح استان، بیش از 500 پروژه و برنامه را با اعتباری بالغ بر200 میلیارد تومان به مناسبت دهه پربرکت فجر به اجرا درمی آورد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، یاسین باوقار مسئول بسیج سازندگی سپاه هرمزگان صبح امروز در یک نشست خبری ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر عنوان کرد: بسیج سازندگی هرمزگان در راستای خدمت به محرومین جامعه و اجرایی کردن فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر محرومیت‌زدایی و خدمات‌رسانی به مردم و در جهت عمق بخشی و توسعه و کارآمدی انقلاب  با استفاده از ظرفیت‌های موجود اقدام به اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدایی در مناطق محروم، صعب‌العبور و کمتر توسعه‌یافته در سطح استان کرده است.

 وی افزود: در همین راستا و در جهت تحقق آرمانهای انقلاب، بسیج سازندگی هرمزگان پروژه‌های عمرانی و غیرعمرانی در سطح استان، بیش از 500 پروژه و برنامه را با اعتباری بالغ بر 200 میلیارد تومان به مناسبت دهه پربرکت فجر به اجرا درمی آورد.

به گفته باوقار، از مهم‌ترین اقداماتی که در دهه فجر در قالب  پروژه‌های عمرانی و غیر عمرانی صورت می پذیرد می‌توان به پروژه بزرگ آبرسانی، افتتاح زمین ورزشی، برق رسانی قنوات، افتتاح خانه بهداشت، افتاح راه مواصلاتی و ده ها پروژه دیگر اشاره کرد که برای اجرای این طرح‌ها 36میلیارد تومان هزینه شده است.

مسؤول بسیج سازندگی سپاه امام سجاد علیه الاسلام هرمزگان بیان داشت: اقدامات در دهه فجرصرفا به مباحث عمرانی محدود نمیشود و در ادامه این طرحها بسیج سازندگی هرمزگان در عرصه اشتغال و کارآفرینی به راه اندازی کارگاه‌های اشتغال و کارآفرینی و همینطور اهدای 650 سری جهیزیه به زوجهای جوان در قالب طرح ازدواج آسان با هدف ترویج فرهنگ ازدواج و افزایش جمعیت اقدام کرده است.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1004279