bari
04 دی 1401 - 12:33

مسابقات کاراته بسیج در بوشهر برگزار شد

بوشهر- مسابقات کاراته بسیج گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در بوشهر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مسئول هیئت کاراته بسیج استان بوشهر صبح یکشنبه در حاشیه برگزاری مسابقات کاراته اظهار داشت: این مسابقات با حضور ورزشکاران این رشته در دو بخش کاتا و کومیته در رده‌های سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار شد.

حمیدرضا شفیعی هدف از برگزاری این مسابقات را زنده نگه داشتن یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بین ورزشکاران این رشته و تداوم چنین فعالیت‌هایی را از اهداف هیأت کاراته بسیج استان عنوان کرد.

وی ادامه داد: در بخش کاتا، علی مبارکی، عرفان شهامت زاده اول و دوم شدند و مقام سوم مشترک به محمدسجاد فولادی و امیر حسین مبارکی رسید.

مسئول هیئت کاراته بسیج استان بوشهر افزود: در کومیته وزن منفی ۲۲ کیلوگرم خردسالان، علی زنده بودی، آروین فتحی و سارو شاه محمدی مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

وی اضافه کرد: در کومیته وزن منفی ۲۷ کیلوگرم خردسالان، امیرعلی منفردی و مجتبی رازقی پور و یاسان زارع خفری اول تا سوم شدند.

مسابقات کاراته بسیج در بوشهر برگزار شد

شفیعی افزود: کومیته منفی ۳۰ کیلوگرم نونهالان، محمد صادق احدی مقام دوم، علیرضا احمدی و مهدی مستوفی و در کومیته منفی ۳۰ کیلوگرم نونهالان امیرحسین مبارکی، امیرحسین پسنده و حمیدرضا عرفان منش اول تا سوم شدند.

وی گفت: در کومیته ۳۷ کیلوگرم نونهالان ابوالفضل دوستدار امین انصاری و سجاد بستان کللی و در کومیته نوجوانان منفی ۴۵ کیلوگرم، علی مبارکی، عرفان شهامت زاده و حسین امیر یزدانی و محمد عرفان منش رتبه‌های برتر را کسب کردند.

شفیعی اظهار داشت: در کومیته جوانان ۷۰ کیلوگرم نیز محمد جواد اکبرخواه و امیرحسین معتمدیان اول و دوم شدند و مقام سوم مشترک به امیرحسین محمودی و محمدجواد فولادی رسید.

مسئول هیئت کاراته بسیج استان بوشهر اضافه کرد: در کومیته بزرگسالان آزاد نیز ماهان تنگستانی، علیرضا شفیعی و آرین ایلانی اول تا سوم شدند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 932392