bari
31 فروردین 1402 - 09:52

آموزش و پرورش بوشهر در کنار معلمان دارای جرایم غیر عمد است

بوشهر- مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت:دستگاه تعلیم و تربیت استان بوشهر با کمک ستاد دیه استان، در کنار معلمان دارای جرایم غیرعمد برای حل مشکلات آنها است.

به گزارش خبرنگار مهر، علی موحدی چهارشنبه شب در جشن گلریزان اداره آموزش و پرورش شبانکاره اظهار داشت: دستگاه تعلیم و تربیت استان بوشهر با کمک ستاد دیه استان، در کنار معلمان دارای جرایم غیرعمد برای حل مشکلات آنها است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر ضمن قدردانی از مشارکت فرهنگیان، دانش آموزان و اولیا، گفت: آموزش و پرورش برای همگان است و همگان نیز باید برای این نهاد باشند و این مراسم نیز نمونه‌ای بارز از بخش اول شعار است.

موحدی با بیان اینکه تمامی دستگاه‌ها و شرکت‌هایی که مسئولیت اجتماعی دارند باید یاریگر آموزش و پرورش باشند، گفت: هر کجا نظام جمهوری اسلامی نیاز به کمک داشته است آموزش و پرورش پای کار بوده است.

آموزش و پرورش بوشهر در کنار معلمان دارای جرایم غیر عمد است

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر افزود: اگر آموزش و پرورش اولویت اول کشور و جامعه باشد بسیاری از مشکلات و چالش‌ها حل شدنی خواهند بود.

موحدی خاطر نشان کرد: امید است با توسعه فرهنگ جشن گلریزان در سایر شهرستان‌ها و مناطق استان بتوانیم به اشاعه نیک اندیشی و نوع دوستی و کمک به حل گرفتاری سایر افراد در بین دانش آموزان و فرهنگیان کمک کنیم

منبع: مهر
شناسه خبر: 1161197