bari
27 فروردین 1402 - 13:12

پلیس کرمانشاه استخدام می‌کند

رییس اداره گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: پلیس به منظور تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود از میان نیروهای مومن ،متعهد و علاقمند در مقطع درجه‌داری استخدام می‌کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سرهنگ رضا محمدی رییس اداره گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه اظهار کرد: فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی برای سال ۱۴۰۲ به منظور تکمیل نیروی انسانی از میان نیروهای مومن، متعهد و علاقمند در مقطع درجه‌داری با داشتن مدرک دیپلم و در شاخه‌های کاردانش، فنی‌حرفه‌ای و نظری  استخدام می‌کند.

وی ادامه داد: داوطلبان جهت ثبت‌نام و هرگونه اطلاعات بیشتر براساس شرایط و ضوابط  زیر می‌توانند روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه به اداره گزینش واقع در کرمانشاه فرهنگیان فار ۲، کوی ۱۰۰ پشت پارک فدک مراجعه کنند.

رییس اداره گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه همچنین به برخی شرایط تخصصی که داطلبان استخدام باید داشته باشند اشاره کرد و گفت: داشتن معدل ۱۴ به بالا در مقطع دیپلم، داشتن حداقل قد ۱۷۰ سانتی‌متر و تناسب وزن و اینکه سال تولد داوطلبان حداکثر تا ۱۳۷۷ باشد.

وی یادآور شد: این افراد باید دارای کارت پایان خدمت و بسیجی فعال باشند.

محمدی با بیان اینکه تنها مرجع ثبت‌نام برای استخدام در فراجا اداره گزینش و استخدام انتظامی می باشد، یادآور شد: هیچ فرد و سازمان دیگری متولی ثبت‌نام و یا اخذ مدارک از داوطلبان نبوده و لازم است افراد به آگهی‌های ثبت‌نامی در فضای مجازی اعتماد نکنند

وی در پایان، تأکید کرد: تمامی مراجل جذب از ثبت‌نام تا اعزام رایگان بوده و هیچ‌گونه وجهی از افراد دریافت نمی‌شود.

منبع: فارس
شناسه خبر: 1153218