bari
03 اردیبهشت 1402 - 16:26

توییتی که برای آقای نماینده دردسرساز شد

انتشار توییتی درباره صداوسیما و انتقاد از سبک و سیاق تولیدات این سازمان در شب عید فطر توسط یکی از نمایندگان مجلس، با واکنش برخی مخاطبان خود مواجه شد و فعالان فضای مجازی موضع گیری این نماینده مجلس را به مسئله شفافیت مرتبط دانستند.

گروه سیاسی خبرگزاری فارس: محمود احمدی بیغش، نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی، اخیرا با انتشار توییتی درباره صداوسیما و انتقاد از سبک و سیاق تولیدات این سازمان در شب عید فطر با واکنش برخی مخاطبان خود مواجه شد.  

احمدی بیغش در این توییت نوشت: « صدا و سیمای پیمان جبلی نماد عینی واپسگرایی محض و پراندن مخاطب است، مثلا شب عید بزرگ مسلمانان است !!! ۵۰ شبکه تلویزیونی و رادیویی اما دریغ از یک برنامه شاد و مخاطب پسند!!! جناب پیمان، بخدا که درد بی پیمانی و زخم بی عقلی دارید.» 

اما فعالان فضای مجازی موضع گیری این نماینده مجلس علیه صداوسیما را به مسئله شفافیت آرای نمایندگان مرتبط دانستند و اینگونه تحلیل کردند: 

 

 

 

اخیرا صداوسیما اسامی نمایندگانی را که به طرح شفافیت قوای سه گانه رای مثبت داده اند را منتشر کرده و از آنها تمجید کرده است. این اقدام چندان خوشایند نمایندگان مخالف این طرح نبود. 

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1165668