bari
28 فروردین 1402 - 20:48

جزئیات نشست کمیسیون اجتماعی مجلس/تأکید قالیباف بر تصویب لایحه ارتقای امنیت بانوان با محوریت خانواده

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه امروز این کمیسیون گفت که تصویب قانون برای امنیت بانوان در قالب این لایحه باید با محوریت خانواده و جایگاه زن در خانواده مدنظر قرار گیرد.

فاطمه رحمانی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به نشست امروز این کمیسیون، گفت: در جلسه امروز، لایحه ارتقای امنیت بانوان با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در این جلسه رئیس مجلس تصریح کرد که تصویب قانون برای امنیت بانوان در قالب این لایحه باید با محوریت خانواده و جایگاه زن در خانواده مدنظر قرار گیرد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار کرد: آقای قالیباف همچنین گفت که در لایحه ارتقای امنیت بانوان باید دقت نظر کافی صورت گیرد و در زمان تصویب در کمیسیون با دقت، کار پیش رود.

رحمانی خاطرنشان کرد: رئیس مجلس همچنین عنوان کرد که باید مراقب بود لایحه ارتقای امنیت بانوان پس از تصویب با قوانین دیگر در تعارض و تناقض نباشد و کمیسیون اجتماعی فقط موادی از این لایحه را مورد بررسی و تصویب قرار دهد که از صحن به کمیسیون ارجاع شده و دیگر نیازی نیست که همه مواد لایحه در کمیسیون اجتماعی مورد بررسی و تصویب قرار گیرد.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1156172