bari
13 بهمن 1401 - 17:44

بندرلنگه امسال ۶۵ پروژه برای افتتاح در دهه فجر دارد

فرماندار بندرلنگه از افتتاح و بهره برداری از ۶۵ پروژه در شهرستان بندرلنگه در دهه فجر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرلنگه، فواد مراد زاده فرماندار شهرستان بندرلنگه امروز اظهار کرد: منابع محدود در اختیار ادارات است و آرزوهای نامحدودی مردم دارند ولی کمبود اعتبارات نباید بهانه ای برای کم کاری شود و از همه ظرفیت مردمی برای پیشبرد اهداف استفاده می‌کنیم.

وی با اشاره به کلنگ زنی، افتتاح و بهره برداری بیش از ۶۵ پروژه عمرانی، رفاهی و آموزشی در دهه فجر، افزود: تعداد ۱۹
پروژه در بخش مرکزی ۱۳ پروژه در بخش مهران و ۱۸ پروژه در بخش شیبکوه و ۸ پروژه نیز در بندرلنگه و کنگ با اعتباری بالغ بر ۲۲۵ میلیلیارد تومان از محل اعتبارات دولتی و ۱۰۲ میلیارد تو مان نیز برای این پروژه ها از مشارکت بخش خصوصی و خیرین تامین شده است.

مراد زاده بیان داشت: در حوزه انرژی و برق ۱۰ میلیاردتومان انواع پروژه آماده بهره برداری و افتتاح در این مدت است که این پروژه ها نسبت به سالهای گذشته بیشتر و متفاوتتر می باشند و مهمترین آن در شیبکوه توسط اداره برق منطقه ای می باشد.

وی گفت: اورژانس حمیران و مرکز درمان ناباروی سطح ۲ بندرلنگه از پروژه های مهم حوزه سلامت و درمان آماده بهره برداری در دهه فجر است.

این مسئول خطاب به مدیران یادآور شد: رضایتمندی مردم در برخورد شما و سطح خدمت شماست و توجه و عمل به رهنمودهای امامین انقلاب در کارکرد شما مفید و راهگشا است.

پایان پیام/
 

منبع: فارس
شناسه خبر: 1015388