bari
19 فروردین 1402 - 11:34

کودکان کرمانشاهی در نمایشگاه قرآن بازی قرآنی می‌کنند

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه گفت: غرفه ویژه‌ای در نمایشگاه قرآن کرمانشاهی خواهیم داشت تا میزبان کودکان و نوجوانان در بخش‌های قصه‌گویی، نقاشی، بازی‌های قرآنی و...باشیم.

محمد خیاطی‌زنجانی، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه در خصوص برنامه‌های این مرکز در ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: این کانون با هدف تقویت ایمان دیدنی در کودکان و نوجوانان فعالیت ویژه‌ای را در این ماه مبارک اجرا کرده است.

وی ادامه داد: نشست کتابت سوره مبارک قدر با حضور کودکان و نوجوانان هنرمند و خطاط برگزار شد و در کنار آن کارگاه شعر آیینی نیر با عنوان «آیه آیه تا خدا» نیز با حضور اساتید حوزه شعر و مربیان و همچنین نوجوانان برگزار شد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، از برگزاری جشن روزه‌ اولی خبر داد و گفت: روخوانی قرآن، همخوانی قرآن، جزء‌خوانی قرآن برنامه‌های در مراکزاستان کرمانشاه در حال برگزاری است.

وی در پایان با اشاره به برپایی نمایشگاه قرآنی در دهه پایانی ماه رمضان در کرمانشاه، افزود: غرفه ویژه‌ای در این نمایشگاه خواهیم داشت تا میزبان کودکان و نوجوانان در بخش‌های قصه‌گویی، نقاشی، بازی‌های قرآنی و...باشیم.

پایان پیام/پ

منبع: فارس
شناسه خبر: 1135087