bari
04 اردیبهشت 1402 - 12:30

تکمیل طرحهای نیمه تمام در اولویت دستگاه های اجرایی استان بوشهراست

بوشهر: استاندار بوشهر گفت: تکمیل طرح‌های عمرانی به ویژه اقتصادی و اشتغال‌زایی در اولویت برنامه دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر است.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد محمدی‌زاده صبح دوشنبه در نشست بررسی روند اجرایی طرح‌های عمرانی استان بر تکمیل پروژه‌های نیمه تمام تأکید کرد و اظهار داشت: تمرکز امسال بر تکمیل طرح‌های نیمه تمام و افتتاح آن در هفته دولت و دهه مبارک فجر است.

استاندار بوشهر بیان کرد: اکنون روند اجرایی پروژه‌های نیمه تمام تسریع یافته و امسال با ابلاغ اعتبارات سفر دوم رئیس جمهور به استان تحول شگرف و مهمی ایجاد می‌شود.

با قدردانی از تلاش مدیران دستگاه‌های اجرایی در روند اجرایی طرح‌های عمرانی در نقاط مختلف شهری و روستایی بیان کرد: تلاش مدیران در جذب اعتبارات ملی از وزارتخانه‌ها در تسریع در طرح‌های مختلف اقتصادی، عمرانی، فرهنگی، اشتغال‌زایی و دانش‌بنیان درخور تحسین است.

تخصیص ۸۴ درصدی اعتبارات عمرانی تملک دارایی

وی با اشاره به اعتبارات تملک دارایی و سرمایه‌ای در سال ۱۴۰۱ تصریح کرد: در سال قبل میزان اعتبارات عمرانی استان بوشهر از محل تملک دارایی و سرمایه‌ای افزون بر ۳ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان بود که با تلاش مدیران بیش از ۸۴ درصد آن تخصیص یافت.

محمدی‌زاده گفت: ۱۶ درصد باقیمانده اعتبارات تا پایان سال مالی تخصیص می‌یابد.

وی ادامه داد: علاوه بر اعتبارات تملک دارایی و سرمایه‌ای از محل مسئولیت‌های اجتماعی دستگاه‌های مختلف و نهادهای انقلابی مبالغ قابل توجهی برای محرومیت‌زدایی پرداخت شده است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1166663